Kilka słów o stronie

Pomysł strony na temat statystyki zrodził się jakiś czas temu, kiedy przygotowywałem się na korepetycje ze statystyki.
Chciałem powtórzyć jakieś zagadnienie, którego nie byłem pewien i zorientowałem się, że w internecie brak rzetelnych informacji na tematy statystyczne. Jeżeli jakieś informacje są już dostępne to są one niepełne albo przedstawione w sposób bardzo niejasny, a czasem mam wrażenie, że autor nie wie o czym pisze.

Dlatego postanowiłem stworzyć stronę statystyczną, na której każdy będzie mógł znaleźć dla siebie. Na początku rozwoju strony skupię się na tematach związanych ze statystyką spotykaną na studiach (opisową i matematyczną). Mam duże doświadczenie w tym zakresie (kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji ze statystyki) i uważam, że warto przekazać moją wiedzę dalej.

Chciałbym również współtworzyć tę stronę z Wami, więc proszę Was o opinię dotyczącą strony (wyglądu oraz treści) oraz tego co mogłoby się na niej znaleźć. W szczególności prosiłbym Was o przesłanie na maila zadań z ćwiczeń oraz egzaminów. Pomogą mi one rozwijać stronę i dokładnie opracować materiał, który najczęściej pojawia się na kolokwiach i egzaminach.

W temacie maila prosiłbym o umieszczenie informacji: Nazwa uczelni, Miejscowość, w której znajduje się uczelnia. Wszelkie dodatkowe informacje jak: kierunek studiów, nazwa przedmiotu, prowadzący, itp. pomogą w lepszym rozplanowaniu treści w różnych działach.

 

Jeżeli jakieś zadanie uznam za wyjątkowo ciekawe umieszczę je całe wraz z rozwiązaniem.

Jeżeli potrzebujesz rozwiązanie jakiegoś zadania w określonym terminie istnieje również możliwość kupienia ode mnie rozwiązania- wtedy takie zadania rozwiązuję w pierwszej kolejności, a rozwiązania dostajesz na maila w bardzo dobrej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.